بازی ضد ایرانی (جهنم خلیج فارس) مشهور به بازی ( یامهدی «عج»)

بازی ضد ایرانی (جهنم خلیج فارس) مشهور به بازی ( یامهدی «عج»)


بازی رایانه ای تحت عنوان «جهنم خلیج فارس» که در سال 1991 در امریکا ساخته شده و در جهان به «یامهدی» مشهور است. یعنی اگر شما تشریف ببرید نیویورک، واشنگتن، پاریس،توکیو و آن جاهایی که محصولات کامپیوتری را توزیع می کنند بفرمایید «جهنم خلیج فارس» می خواهم با تعجب به شما نگاه می کنند حالا با هر لفظ و کلامی که دارید می فرمایید منظورم یا مهدی(عج) است این بازی را در اختیار شما قرار داده می شود. در هنگام بازی از نظر روانی ذهن بچه ها عریان می شود، و ذهن عریان بهترین زمینه و بستر است برای آنچه که ما اسمش را تغییر باورها می گذاریم و تغییر ارزش ها.

 

 

 

این بازی بر اساس تز «پاولف» در روانشناسی، (شرطی شدن کلاسیک) ساخته شده و یکی از محصولاتی است که در حقیقت محصول کنفرانس شیعه شناسی، دسامبر1984، تل آویو است؛ کنفرانسی که انقلاب اسلامی را دو مفهوم محوری قیام عاشورا(نگاه سرخ تشیع) و قیام مهدی موعود«عج»(نگاه سبز تشیع)، مورد شناسایی قرار می داد و نتیجه ی آن ساخت و تولید طیف گسترده ای از فیلم هایی شد که این مفاهیم را مورد تهاجم قرار می دهد.

 

 

در این بازی یک شخصیت اصلی وجود دارد که به وسیله کودک هدایت می شود و او امریکایی است و به یک پایانه نفتی در خلیج فارس وارد شده است تا با عملیاتی،چند گروگان امریکایی را در آن جا اسیرند آزاد کند. در مقابل او کسانی که در پایانه هستند ظاهرا ایرانی یا عرب اند و با او برخورد و درگیری دارند. اما بالاخره امریکایی همه را می کشد و گروگان ها را آزاد می کند.

 

نکته قابل توجه اینجاست که در این بازی از نکات ظریف روانشناسی برای ایجاد انزجار از مسلمان ها استفاده شده است به طوری که در این بازی مشاهده می شود وقتی امریکایی به مسلمان ها شلیک می کند، مسلمان ها با صدای بلند فریاد می زنند: «یا مهدی» و «الله اکبر» و غیره صدا طوری است که باعث انزجار کودک می شود و به طور شرطی می آموزد که هر جا این کلمات را شنید بی اختیار شلیک کند. این بازی در جهان در مراکز فروش بازی های رایانه ای به نام بازی «یا مهدی» موسوم است.

 

برگرفته شده ازکتاب تهاجم یا تفاوت فرهنگی/نویسنده حسن بلخاری

صهیونیستها یک بازی کامپیوتری به نام "جهنم خلیج فارس" طرح کردند که به بازی کامپیوتری "یا مهدی" شهرت یافته است. برای طراحی این بازی از دقیق ترین نکات روانشناسی و کامپیوتری استفاده شده است. این بازی کامپیوتری بر این اساس است:

«فردی که با این بازی کامپیوتری بازی می کند هدایت یک سرباز آمریکایی را به عهده دارد. سرباز مسلح آمریکایی از پله های یک تاسیسات نفتی در خلیج فارس به بالا هدایت می شود و ناگهان افراد شیعه ای به او نزدیک می شوند و با صدای بلند و خشنی می گویند: "یا مهدی " ، "الله اکبر" یا "لا اله الا الله" و به سرباز آمریکایی حمله می کنند.

این سرباز آمریکایی به محض شنیدن یکی از این سه کلمه به فرد گوینده شلیک می کند و آن شیعه را می کشد و به ازای کشتن هر شیعه، امتیاز می گیرد.»


هر فردی که چند مرتبه با این بازی کامپیوتری کار کند نسبت به سه کلمه "یا مهدی" و "الله اکبر" و "لا اله الا الله" حساس می شود و هرموقع و هر جا این سه کلمه را بشنود حالت تهاجمی به خود می گیرد، چون در این بازی به محض شنیدن یکی از این سه کلمه از فرد شیعه، به او شلیک کرده و این به عنوان یک عادت برای او درمی آید.

در واقع صهیونیستها برای روز موعود برنامه ریزی می کنند که در صورت قیام حضرت مهدی (عج) مردم به طور طبیعی آمادگی مقابله و جنگ با حضرت را داشته باشند...

منبع: نشریه" رایحه ظهور
/ 1 نظر / 272 بازدید
سما

سلام عزیزم خسته نباشی وبلاگ جالبی داری آدم حس غرور ملی میکنه واقعا این خارجیا شورشو در آوردنا[عصبانی][عصبانی]